wyszukiwanie zaawansowane
» Ortezy, stabilizatory, pasy

Ortezy, stabilizatory, pasy

Ortezy, stabilizatory, pasy

Niewątpliwie do typowych cywilizacyjnych problemów dotykających w znacznym stopniu nasze społeczeństwo należą wszelkie choroby oraz urazy narządu ruchu, do którego należy najczęściej na nie narażony kręgosłup, bark, nadgarstek, staw kolanowy (kolana) i ogólnie stawy. To właśnie takie dziedziny medycyny jak ortopedia i traumatologia zajmują się ich rozpoznawaniem i leczeniem. W ramach leczenia funkcjonuje wiele czynności, takich jak zapobieganie, korygowanie, przywracanie oraz zabiegi operacyjne z czynnościami zachowawczymi.

Niezbędnym elementem prawidłowego prowadzenia powyższych czynności jest szeroka gama różnorodnego sprzętu i akcesoriów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Wyjątkowymi aparatami ortopedycznymi są ortezy, które pełnią podobną funkcję co gips, jednak z tą różnicą, że oprócz utrzymania stawu w stałej pozycji ułatwiają poruszanie się, a przy tym są lekkie. Produkowane są w kilku rozmiarach, co ułatwia bezproblemowe wybranie odpowiedniego, również w zakresie określonego rodzaju, ponieważ rozróżniamy ortezy sztywne, półsztywne oraz elastyczne. A więc orteza na udo też znakomicie się sprawdzi. Pas, stabilizator i wiele innych produktów z pewnością ułatwią funkcjonowanie i wspomogą szybki powrót do zdrowia.


 
 • Ortezy i opaski uciskowe na nadgarstek i dłoń

  Ortezy i opaski uciskowe na nadgarstek i dłoń

  Znajdujące się w ofercie sklepu internetowego ORTOMEDYCZNY.PL artykuły z zakresu rehabilitacji to szereg wysokiej jakości produktów medycznych, do których należą m.in. opaski uciskowe, orteza na nadgarstek oraz na kciuk. Znakomicie sprawdzają się jako zabezpieczenie przed powstaniem wszelkich urazów w dyscyplinach sportowych, gdzie nadgarstek jest szczególnie narażony. Stabilizator na nadgarstek to nie tylko doskonała pomoc w leczeniu kontuzji i łagodzeniu występującego przy tym bólu, ale także atrakcyjna cena.

 • Ortezy na kolano, stabilizatory, opaski

  Ortezy na kolano, stabilizatory, opaski

  Oferta, jaką poleca sklep internetowy ORTOMEDYCZNY.PL, obejmuje specjalistyczne produkty ortopedyczne ukierunkowane na szczególnie wrażliwe u człowieka kolana. Reumatyzm i zwyrodnienia nierzadko dotykający staw kolanowy to mocne bóle, a więc cierpienie, na które znakomicie działa elastyczny stabilizator, który działa rozgrzewająco i jednocześnie poprawia ukrwienie. Orteza na kolano świetnie sprawdza się w rehabilitacji pacjentów po urazach i przeprowadzonych zabiegach. Produkty charakteryzuje również atrakcyjna cena.

 • Pasy i gorsety na kręgosłup i brzuch

  Pasy i gorsety na kręgosłup i brzuch

  Pośród dostępnych w ofercie sklepu internetowego ORTOMEDYCZNY.PL artykułów ortopedycznych szczególnie polecane są pasy stabilizujące kręgosłup ukierunkowane na wzmocnienie odcinka lędźwiowego. Pas wzmacniający i stabilizujący to doskonałe panaceum na okres rehabilitacyjny przy leczeniu bólu towarzyszącego rwie kulszowej i zwyrodnieniom kręgosłupa. Zastosowany na odcinek brzuszny chroni nie tylko przed powiększeniem się przepuklin, ale także, w przypadku profilaktyki, przed ich powstaniem.

 • Stabilizatory, ortezy - łydka, udo, staw biodrowy

  Stabilizatory, ortezy - łydka, udo, staw biodrowy

  W ofercie sklepu internetowego ORTOMEDYCZNY.PL nie mogło zabraknąć profesjonalnych produktów ukierunkowanych na kończyny dolne. Orteza na udo po zastosowaniu przyspiesza rekonwalescencję poprzez łagodzenie bóli stawów i mięśni, które delikatnie rozgrzewa. Ponadto stabilizator na udo przyczynia się do poprawy krążenia krwi. Nie brakuje również wysokiej jakości stabilizatorów na łydkę, które z powodzeniem sprawdzą się u osób uprawiających czynnie sport, zwłaszcza że nie przekłada się to na ograniczenie ruchu.

 • Staw skokowy i stopa

  Staw skokowy i stopa

  Profesjonalny sklep internetowy ORTOMEDYCZNY.PL oferuje znakomite artykuły ortopedyczne, w tym stabilizatory i ortezy na staw skokowy, stopę i kostkę. Szczególnie polecane dla osób uprawiających sport, zwłaszcza bieganie, gdzie nie trudno o urazy. Wykonane z elastycznego materiału nie powodują ograniczeń w ruchu. Tego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny zastosowany profilaktycznie chroni przed ewentualnymi nadwyrężeniami. Doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie poważniejszych urazów, takich jak złamania.

 • Łokieć

  Łokieć

  Każdy sport, a szczególnie tenis, który uprawiamy najczęściej z mocnym zaangażowaniem, powoduje nierzadko różne urazy, na które podatny jest zwłaszcza łokieć. Propozycja ofertowa sklepu internetowego ORTOMEDYCZNY.PL uwzględnia wysokiej jakości specjalistyczne ortezy stawu łokciowego, które zmniejszają ból powstały z jego przeciążenia. Mocno nadwyrężony staw łokciowy może być usztywniony poprzez stabilizator z szynami z możliwością bezproblemowej regulacji zarówno kąta zgięcia, jak i wyprostu, a więc bez dużego ograniczenia ruchów.

 • Ortezy na bark, obojczyk, ramię

  Ortezy na bark, obojczyk, ramię

  Dostępne w sklepie internetowym ORTOMEDYCZNY.PL ortezy na bark to wysokiej jakości produkty renomowanych producentów stosowane w sytuacjach zwichnięć kończyny górnej, stanów zapalnych i bólach o różnym pochodzeniu oraz rekonwalescencji pooperacyjnych stawu barkowego. Orteza barku znakomicie sprawdza się w działaniach profilaktycznych u osób wykonujących pracę fizyczną, gdzie funkcjonuje stałe narażenie na przeciążenie mięśni. Ortezy barkowe i obojczykowe pozwalają na dość duży zakres ruchu w trakcie rehabilitacji.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje