wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » Pasy stabilizujące, rehabilitacyjne, ortezy na kręgosłup 3

Pasy stabilizujące, rehabilitacyjne, ortezy na kręgosłup

Pasy stabilizujące, rehabilitacyjne, ortezy na kręgosłup

Zapewne każdy wie, jakie znaczenie dla naszego organizmu ma kręgosłup, ale nierzadko występujące nieszczęśliwe zdarzenia, jak i własna nietolerancja, a więc nadmierna i nieprawidłowa eksploatacja doprowadzają ten ważny element układu kostnego do chorób i deformacji. Niezależnie od przyczyn i podjętych kroków naprawczych czeka nas często długi proces rehabilitacyjny, dla którego niezwykle pomocne będą pasy stabilizujące kręgosłup, w tym również pas brzuszny wzmacniający, lędźwiowo-krzyżowy i inne o określonych funkcjach wspomagających. Sklep internetowy ORTOMEDYCZNY.PL to pewność najwyższej jakości artykułów ortopedycznych uznanych w świecie medycznym producentów.

Wszystkie dostępne w ofercie pasy wzmacniające i stabilizujące to profesjonalne produkty ukierunkowane na wsparcie leczenia zwyrodnień kręgosłupa, odcinka lędźwiowego, rwy kulszowej, przepukliny brzusznej i wielu innych schorzeń. Podobne działanie jak pas rehabilitacyjny ma orteza na kręgosłup. Jej zadaniem jest usztywnienie tej części ciała. Orteza kręgosłupa może być noszona nie dłużej niż 2-4 godziny w ciągu dnia.

Pasy stabilizujące kręgosłup doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie pooperacyjne, również po złamaniach i urazach wewnętrznych. Lekkie, bardzo wytrzymałe, funkcjonalne i w rozmiarach pozwalających na dostosowanie do postury, gwarantują wyjątkowy komfort użytkowania. Każdemu pacjentowi pomożemy dobrać odpowiedni pas wzmacniający i stabilizujący kręgosłup.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje