wyszukiwanie zaawansowane
1 » Sprzęt rehabilitacyjny 2

Sprzęt rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Wyniszczony przez lata aktywności układ ruchu, jak i przeprowadzane na nim poważne operacje, wpływają na to, jak poruszamy się na co dzień. Czasami kule i laski już nie wystarczają i wówczas potrzebne są balkoniki lub chodziki rehabilitacyjne. Rozwiązanie, jakim jest np. chodzik ortopedyczny, pozwala odzyskać powoli sprawność w nogach.

Nasz sklep oferuje sprzęt rehabilitacyjny przydatny w różnych schorzeniach. Po urazach, zwyrodnieniach, czy w chorobach reumatycznych część pacjentów musi posiłkować się dodatkową pomocą. W zależności od potrzeb oferujemy chodziki i balkoniki dla niepełnosprawnych. Takim przykładem może być balkonik kroczący dedykowany osobom ograniczonym ruchowo, wymagającym poruszania się w bardzo wolnym tempie.

Do domu, jak i na świeże powietrze możemy zaproponować chodziki inwalidzkie. W sprzedaży posiadamy np. chodzik czterokołowy i trójkołowy. Dzięki tej lekkiej konstrukcji przemieszczenia się będzie znacznie łatwiejszą czynnością. Jeśli nie jest jeszcze konieczny wózek inwalidzki, to chodzik dla osób starszych może okazać się bardzo pomocny w przemieszczenia się po różnych przestrzeniach.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje